Товариський футбольний матч між корпорацією "Укртрансбуд" та ТОВ «ЮТЕМ»

Ми не тільки старанно працюємо, будуючи об'єкти і вирішуючи складні інженерні завдання, а й весело і активно проводимо своє дозвілля. Натхненні чемпіонатом Європи, ми разом з нашим партнером ТОВ «ЮТЕМ» вирішили провести товариський матч з футболу.

Зустріч пройшла в м. Чернігів. Вся гра йшла переважно в центрі поля, гольові моменти були як з боку корпорації «Укртрансбуд», так і з боку ТОВ «ЮТЕМ». Обидві команди виглядали на гідному рівні.

У першому таймі гол у наші ворота зі штрафного удару забив нападник команди «ЮТЕМ» Гайдукевич Дмитро. Корпорація "Укртрансбуд" також мала кілька гострих моментів. Але з рахунком 1-0 команди пішли на перерву.

У другому таймі трохи відчувалася втома обох команд. Було забито ще два голи: перший - правим півзахисником команди «Укртрансбуд» Андрєєвим Євгеном в ворота команди «ЮТЕМ», і другий свій гол забив нападник «ЮТЕМ» Гайдукевич Дмитро в наші ворота. Матч закінчився з рахунком 1-3 на користь команди «ЮТЕМ».

Матч-відповідь запланований на серпень 2016 року в гостях у компанії «ЮТЕМ».

Ми дякуємо нашим партнерам за відмінну гру. Як гравці, так і вболівальники отримали масу задоволення від проведеної зустрічі.

У наших планах проводити частіше такі футбольні зустрічі з партнерами корпорації, а також організовувати й інші види активного корпоративного відпочинку.