Бій-відповідь на футбольному полі

Гра почалася об 11-00, тактична схема гри 9:9 гравців. Вболівальники всіляко підтримували свої команди. Першим гол забив гравець команди УТБ, Свириденко Максим, приблизно на 12-й хвилині гри. З таким рахунком команди вийшли на перерву. У другому таймі команда ПТЕМ більше пресингувала, так як їм потрібно було зрівняти рахунок, чого вони і добилися на останніх хвилинах матчу.

За рішенням капітанів, Антибиша О. і Гайдукевича Д. команди вийшли на поле для гри в додатковий час. Помітна була втома гравців, м'яч стрімко переходив від команди до команди, кожен хотів забити вирішальний гол. Але, на превеликий жаль для команди УТБ, першими гол забила команда ПТЕМ, власне це був останній гол у той день. Команди розійшлися з рахунком 2-1 на користь ПТЕМ.

Після завершення матчу вболівальники і бажаючі гравці змогли насолодитися грою в пейнтбол.

Дякуємо нашому партнеру компанії «ПТЕМ» за привітний прийом і насичену програму.